یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
 
همایش آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و تحلیل فرآیندها و سامانه های مدیریت اطلاعات ایرانداک ویژه دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

همایش آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و تحلیل فرآیندها و سامانه های مدیریت اطلاعات ایرانداک ویژه دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر جبرائیل رزمجو معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی ۲۱ آبان در این همایش با بیان اینکه دانشگاه محقق اردبیلی جزو دانشگاه های پیشرو کشور می باشد، گفت: این دانشگاه دارای رتبه ملی و بین المللی خوبی بوده و در برخی رشته ها رتبه اول کشور را دارا است.
وی افزود: دانشگاه محقق اردبیلی در رتبه بندی اخیر شانگهای در رشته مهندسی مواد رتبه اول کشور و در رشته های علوم کشاورزی و علوم و مهندسی انرژی رتبه های برتری دارد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی این دانشگاه در سطح کشور نمونه بوده و از لحاظ فیزیکی و منابع اطلاعاتی غنی است، ادامه داد: همچنین این کتابخانه دارای بیش از ۱۰۰ هزار کتاب چاپی، بیش از ۲ میلیون کتاب الکترونیکی بوده و به بهترین پایگاه های اطلاعاتی بین المللی متصل است.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری چنین همایش هایی فرصت مغتنمی برای دانشجویان می باشد تا با راه های ارتباطی با کتابخانه مرکزی و منابع اطلاعاتی آشنا شوند.
دکتر حبیب شهبازی شیران رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه محقق اردبیلی و دبیر این همایش نیز با بیان اینکه این کتابخانه در میان ۲۹۳ کتابخانه تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بیشتر حوزه ها دارای رتبه اول تا سوم است، اظهارامیدواری کرد: با حمایت مسئولان و همکاری کارشناسان قدم های مثبت و موثری در جهت پیشبرد اهداف این مجموعه برداریم.
گفتنی است در ادامه منیژه آذر و افسانه حیدری وند کارشناسان کتابخانه مرکزی دانشگاه به ارائه مطالب خود در خصوص موضوع کارگاه پرداختند.

لینک خبر در سایت دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *